Ανεμιστήρας δαπέδου μεταλλικός Φ37, 15w, επαναφορτιζόμενος με ηλιακό πάνελ για εξοικονόμιση χρημάτων - ενέργειας. Δυνατότητα ρύθμισης κλίσης έως 180°. Μπορεί να λειτουργήσει σαν Power Bank με σύνδεση USB.
Ανεμιστήρας μεταλλικός ορθοστάτης 2 σε 1, για όρθια και επιτραπέζια χρήση. Σε στυλ Vintage με δυνατότητα περιστροφής 70 μοίρες και κλίσης έως 30 μοίρες.
Ανεμιστήρας μεταλλικός ορθοστάτης 2 σε 1, για όρθια και επιτραπέζια χρήση. Σε στυλ Vintage με δυνατότητα περιστροφής 70 μοίρες και κλίσης έως 30 μοίρες.
Επαναφορτιζόμενος ανεμιστήρας για δροσιά στο σπίτι, στο γραφείο, στις διακοπές κλπ. 6 ώρες λειτουργίας, φόρτιση μέσω usb , και στο αυτοκίνητο αλλά και με το powerbank κλπ.